Cześć!

Miło Cię tu widzieć! Jestem Kasia i odkąd pamiętam pasjonuję się językami obcymi. Biegłość w j. angielskim osiągnęłam już w wieku 15 lat. Płynnie posługuję się również językiem włoskim, którego znajomość osiągnęłam wyłącznie dzięki pracy własnej. Obecnie moim celem jest opanowanie w podobnym stopniu j. niemieckiego. Po drodze miałam również krótszą przygodę z j. francuskim, do którego na pewno kiedyś wrócę.

W 2016 r. uzyskałam dyplom Matury Międzynarodowej.
Egzamin dojrzałości zdałam więc w całości w j. angielskim.
W kolejnych latach, podczas corocznych, kilkumiesięcznych pobytów w Londynie miałam przyjemność pracować dla trzech brytyjskich firm, głównie w sektorze obsługi klienta. Przeszłam również szkolenie z zakresu pracy z młodzieżą zróżnicowaną kulturowo. Dzielenie się wiedzą jest dla mnie przyjemnością, dlatego oprócz udzielania lekcji indywidualnych i tworzenia materiałów do nauki, w wolnych chwilach uczę angielskiego również na Instagramie @med.polyglot.

Nauczanie j. angielskiego pochłonęło mnie całkowicie już 
7 lat temu
. Podczas lekcji staram się tłumaczyć zagadnienia
w sposób intuicyjny, inny od tego opisanego w podręcznikach. Udowadniam, że w zasadach jest więcej sensu niż bezsensu
a naukę na pamięć ograniczam do niezbędnego minimum.
Uczę żywego, praktycznego języka, skupiając się na zastosowaniu zwrotów w codziennych sytuacjach. Pracując nad poszerzaniem moich własnych umiejętności językowych stosuję na sobie te same, skuteczne metody, co na moich uczniach.

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. 

Z chęcią umilę Ci naukę języków i pomogę w zrozumieniu ich zawiłości!

Napisz do mnie!